Agnieszka, Julia i Jacek Bałowie czytają dzieciom

6 sierpnia o godzinie 12:00, w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie odbędzie się ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem” pod hasłem: „Animals Wow. Poznaj z nami świat zwierząt”. Tym razem, za pośrednictwem rodziny Bałów, przeniesiemy się do leśnej krainy, po której z dumą przechadza się, a właściwie biegnie sprintem, pewien Zając. Dzieje się tak, aż do momentu, w którym, na horyzoncie pojawia się panna Żółw w… nowiutkich adidasach …

Napisany przez Becky Bloom i zilustrowany przez Pawła Pawlaka „Medal Pana Zająca” stanie się dla nas pretekstem do rozmowy o wyścigach, rywalizacji i życiowych pasjach oraz zorganizowania mini olimpiady teatralnej, którą tuż po czytance wraz z zaproszonymi gośćmi poprowadzą Anna Zalewska-Uberman, Marta Fass i Marta Pałubicka.

Dodatkowo, na wszystkich małych uczestników czytanek czekają niespodzianki ufundowane przez: Fabrykę Czekolady „Bałtyk”oraz firmy: Opec, Port Gdynia, Trefl S. A i Ziaja.

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie !
Teatr Miejski realizuje akcję w ramach projektu edukacyjnego Palec Gombrowicza czyli „Dotknięci Teatrem”.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.