Dojazd do Sceny Letniej w Gdyni Orłowie

Szanowni Widzowie,

W związku z zeszłorocznym, jesiennym sztormem, który zniszczył dotychczasową scenę, z uwagi na Państwa bezpieczeństwo musieliśmy przenieść Scenę Letnią w Orłowe. W roku 2010 spektakle Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni będą prezentowane na plaży około 200 metrów dalej, idąc Promenadą Królowej Marysieńki w kierunku Sopotu.
Miejsca postojowe znajdują się przy ulicach Orłowskiej i Przebendowskich oraz na terenie parku „Kolibki” w okolicy zabytkowych stajni, skąd leśną alejką można zejść na plażę, wprost na Scenę Letnią.
Mamy nadzieję, że nowe miejsce będzie cieszyć się również wielkim zainteresowaniem, a także urzeknie tych, którzy do tej pory nie gościli w Teatrze na plaży.
Dla osób niepełnobosprawnych polecamy zejście od parkingu Kolibki lub prosimy zgłosić w Kasie Teatru osobę niepełnosprawnę a pomożemy dostać się na Scenę Letnią.

Dojazd:
Z centrum Gdyni: autobusem: S, 121, 710; trolejbusem: 21, 31, 26 (przystanek Orłowo SKM – „Klif”). W Orłowie należy dojść do ul. Przebendowskich, lub do ul. Orłowskiej, która prowadzi do mola, a następnie kierować się w prawo.
Z Gdańska i z Sopotu: kolejką SKM – należy wysiąść na przystanku Gdynia Orłowo, ulicą Świerkową dojść do skrzyżowania z Al. Zwycięstwa, następnie ul. Przebendowskich lub ul. Orłowską dojść do Promenady Królowej Marysieńki i kierować się nią w prawo.

Najnowsze aktualności

 

28. Scena Letnia w Orłowie

W Teatrze trwają przygotowania do otwarcia 28. Sceny Letniej w Orłowie. Tegoroczna wakacyjna edycja SL trwać będzie od 22 czerwca do 11 sierpnia 2024. Otworzy ją premiera spektaklu „Przybora. Kabaret metapsychiczny” w adaptacji i reżyserii i Jacka Bały.

 

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizowanym w Gdyni półmaratonem 18 maja (sobota) w godzinach wieczornych nastąpią utrudnienia w ruchu.