Dzień Dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni

Zapraszamy Was do świętowania dnia Dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni ! Sześciokrotnie zagramy dla Was niezwykle barwną, wypełnioną wspaniałymi piosenkami „Śnieżkę i krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego, lubianą zarówno przez dzieci jak i dorosłych widzów. Dodatkowo zapraszamy na warsztaty aktorskie „Królowie, rycerki i księżniczki” prowadzone przez Szymona Sędrowskiego i mini sesję zdjęciową z aktorami.

Harmonogram wydarzeń:
Spektakl „Śnieżka i krasnoludki” (reżyseria: Krzysztof Babicki)
Terminy: 27, 28, 29 maja oraz 1 czerwca (bilety do nabycia w kasie teatru lub online)
Warsztat „Królowie, rycerki i księżniczki” – warsztat aktorski prowadzony przez Szymona Sędrowskiego, który zabierze dzieci do krainy wyobraźni, by podczas gier i improwizacji teatralnych mogły się wcielić w role baśniowych bohaterów.
Termin: 29 maja, godz. 11:00- 12:30/13:00 (koszt: 10 zł/os., bilety do nabycia w kasie teatru)
Mini sesja zdjęciowa z aktorami – zdjęcie grupowe na scenie dzieci z aktorami grającymi w spektaklu „Śnieżka i krasnoludki”.
29 maja, ok. godz. 17:15 – tuż po spektaklu, dla małych widzów spektaklu granego o godzinie 16:00

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów
1. Obowiązują rezerwacje: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 25 maja lub do wyczerpania miejsc. Przyjmujemy dzieci od 6 roku życia. W zgłoszeniu proszę podać: dane opiekuna (imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres e- mail) oraz dane dziecka (imię i nazwisko, wiek).
2. Koszt: 10 zł/dziecka. Płatności należy dokonać w kasie lub przelewem, po przyjęciu zgłoszenia przez organizatorów, najpóźniej do dnia 26 maja. W tytule przelewu proszę wpisać: Warsztat aktorski, 29 maja 2022 roku oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki.
3. Obowiązuje obuwie zmienne.
4. Dziecko przebywa na warsztacie pod opieką rodzica/opiekuna.
5. Udział w warsztacie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie i nagrywanie oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika w celach promocji teatru – publikacja w materiałach promocyjnych oraz social mediach.
Informacje organizacyjne dotyczące sesji zdjęciowej:
1. W sesji a aktorami biorą udział tylko dzieci, będące widzami spektaklu w dniu 29 maja o godzinie 16:00.
2. Sesja odbędzie się tuż po spektaklu, około godziny 17:15.
3. Udział w sesji jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie i nagrywanie oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika/uczestniczki w celach promocji teatru – publikacja w materiałach promocyjnych oraz social mediach.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.