Dzień Mamy w Teatrze Miejskim w Gdyni, 26.05.2013 r.

26 maja w Teatrze Miejskim w Gdyni odbędzie się Krakowski Salon Poezji na Dzień Matki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi i dzieci z mamami do posłuchania najpiękniejszych wierszy o mamach, dla mam i takich, które zostały napisane przez mamy.
Wszystkich, którzy zastanawiają się, jaki prezent podarować swojej Mamie, zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Matki w Teatrze!

Wiersze przeczytają: Olga Barbara Długońska, Elżbieta Mrozińska i Rafał Kowal. Opracowanie muzyczne: Rafał Kowal.

Krakowski Salon Poezji jest realizowany we współpracy Teatru Miejskiego w Gdyni z Towarzystwem Miłośników Gdyni.

Zapraszamy 26 maja, niedziela, godz. 12.00.

Wstęp wolny po wcześniejszym odbiorze wejściówki w kasie Teatru.

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.