Grzegorz Wolf z żoną Małgorzatą i córką Hanną czytają dzieciom online

Zapraszamy na czwartą odsłonę „Rodzinnych czytanek” i warsztaty.

26 lipca, od godz. 16:00-17:00, na platformie zoom, odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium”, których bohaterami są przedmioty domowe. Fragmenty niesamowitych przygód „Rodziny Sztućców” Madleny Szeligii przeczytają: aktor naszego Teatru Grzegorz Wolf z żoną Małgorzatą i córką Hanną. Następnie, podczas rodzinnego warsztatu przyjrzymy się Waszym domowym arsenałom sztućców. Będziemy je segregować, układać na stole zgodnie z zasadami savoir-vivru a także, według własnych pomysłów, tworząc z łyżek, noży i widelców, autorskie kompozycje, które w Waszych rękach mogą się zamienić w prawdziwe dzieła sztuki współczesnej.

Co przygotować ?
– talerze oraz arsenał sztućców: łyżki, łyżeczki, noże, widelce etc.
– czyste kartki papieru i coś do pisania,
– wygodne miejsce przy stole dla całej rodziny i fragment wolnej przestrzeni, która umożliwi Wam wykonanie prostych ćwiczeń ruchowych

Dla kogo ?
Na spotkania zapraszamy dzieci (od 5 roku życia) wraz z opiekunami.

Gdzie?
Zajęcia organizujemy na platformie ZOOM. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, w sobotę przed warsztatem uczestnicy otrzymają link do spotkania.

Jak się zgłosić?
Zapisy na spotkanie, który odbędzie się 26 lipca, prowadzimy od poniedziałku 20 lipca do piątku 24 lipca do godziny 11:00.
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Należy podać:
– datę warsztatu
– imię i nazwisko opiekuna
– liczbę uczestniczących osób
– wiek dzieci
– adres e- mailowy i numer telefonu

Galeria

Najnowsze aktualności