Janusz Różalski z córką Małgorzatą czytają dzieciom „Gruffalo”/„Rodzinne czytanki nad morzem”

7 sierpnia o godz. 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem”. Bestsellerową historię duetu Julia Donaldson i Alex Scheffler w tłumaczeniu Michała Rusinka (wydawnictwo EneDueRabe) przeczytają prezes firmy OPEC: Janusz Różalski wraz z córką Małgorzatą (improwizatorką).
Czytanie połączone z warsztatami, w tym roku realizujemy pod hasłem: „Smoki, jednorożce, wielkoludy i inne fantastyczne stwory…”. Spotkaniom towarzyszy PLEBISCYT NA KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA.
Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.
Kilka słów o książce:
„Gruffalo” – książka, która stała się światowym bestsellerem, została wydana w 45 krajach, a nakład przekroczył 5 milionów egzemplarzy. Książka zdobyła niezliczoną ilość nagród, doczekała się ekranizacji, adaptacji teatralnych oraz wielu form wydawniczych. Opowieść o Gruffalo była wystawiona na Broadwayu, a nakręcony na podstawie tej niesamowitej historii film zdobył nominację do Oskara i nagrody BAFTA.

Najnowsze aktualności

 

28. Scena Letnia w Orłowie

W Teatrze trwają przygotowania do otwarcia 28. Sceny Letniej w Orłowie. Tegoroczna wakacyjna edycja SL trwać będzie od 22 czerwca do 11 sierpnia 2024. Otworzy ją premiera spektaklu „Przybora. Kabaret metapsychiczny” w adaptacji i reżyserii i Jacka Bały.

 

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizowanym w Gdyni półmaratonem 18 maja (sobota) w godzinach wieczornych nastąpią utrudnienia w ruchu.