LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI!

Teatr Miejski włącza się w Alternatywne Zwiedzanie Miasta, organizowane w ramach artystycznego wydarzenia plenerowego: „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki”.
26 czerwca 2010 o godz. 14.00 zapraszamy na magiczną godzinę w teatralnym labiryncie Witolda Gombrowicza, czyli spacer po zakamarkach teatralnych, zwiedzanie miejsc zazwyczaj niedostępnych dla widzów: garderoby, sceny i jej kulis, pracowni krawieckiej i rekwizytorni. Głowa Meduzy, karabela, skrzydło Anioła, kostium uwodzicielskiego Hrabiego de Valmont z Niebezpiecznych związków i przebiegłej Cruellli de Moon ze 101 dalmatyńczyków oraz wiele innych niesamowitych rekwizytów i kostiumów teatralnych – na wyciagnięcie ręki.
Na teatralnym szlaku spacerowicze spotkają się również z aktorkami Teatru Miejskiego: Olgą Barbarą Długońską i Anną Iwasiutą, które zaprezentują etiudę teatralną i zaproszą widzów do udziału w ćwiczeniach teatralnych!
Dodatkową atrakcją spaceru będzie możliwość wygrania dwóch podwójnych zaproszeń na Scenę Letnią Teatru Miejskiego. Oprócz tego, każdy uczestnik spaceru otrzyma teatralną niespodziankę.

Więcej informacji na stronie: www.cudawianki.eu

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.