Marta Kadłub, Maciej Wizner i Magdalena Wiśniewska przeczytają Pipi Pończoszankę

W najbliższą niedzielę 9 sierpnia o godzinie 12:00 na Scenie Letniej w Orłowie odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem”/„Cała Polska czyta dzieciom”. Fragmenty „Pipi Pończoszanki” Astrid Lindgren przeczytają aktorzy Teatru Miejskiego: Marta Kadłub i Maciej Wizner oraz Magdalena Wiśniewska – laureatka KONKURSU NA KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA. Zapraszamy na spotkanie z sympatyczną i zwariowaną dziewczynką, która mieszka z małpką (Pan Nilsson) i koniem w Willi Śmiesznotce, jest najsilniejsza na świecie i ma torbą pełną złotych monet.

Po czytance odbędą się warsztaty teatralne i ostatnie głosowanie na KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA. Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl „Śnieżka i krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego (premiera: 5 grudnia 2015 roku). Bądźcie z nami! Wstęp wolny.

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.