Marta Kadłub, Maciej Wizner i Magdalena Wiśniewska przeczytają Pipi Pończoszankę

W najbliższą niedzielę 9 sierpnia o godzinie 12:00 na Scenie Letniej w Orłowie odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem”/„Cała Polska czyta dzieciom”. Fragmenty „Pipi Pończoszanki” Astrid Lindgren przeczytają aktorzy Teatru Miejskiego: Marta Kadłub i Maciej Wizner oraz Magdalena Wiśniewska – laureatka KONKURSU NA KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA. Zapraszamy na spotkanie z sympatyczną i zwariowaną dziewczynką, która mieszka z małpką (Pan Nilsson) i koniem w Willi Śmiesznotce, jest najsilniejsza na świecie i ma torbą pełną złotych monet.

Po czytance odbędą się warsztaty teatralne i ostatnie głosowanie na KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA. Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl „Śnieżka i krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego (premiera: 5 grudnia 2015 roku). Bądźcie z nami! Wstęp wolny.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.