Nabór na cykliczne warsztaty teatralne z Grzegorzem Wolfem

Już w październiku rusza V edycja SCENO-SFERY, czyli cyklicznych warsztatów teatralnych dla młodzieży prowadzonych przez Grzegorza Wolfa, zakończonych pokazem spektaklu na Dużej Scenie Teatru Miejskiego. Tym razem uczestnicy wezmą na warsztat utwór klasyczny, bestseller epoki romantyzmu: „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.

Warsztaty odbywają się w ramach programu edukacyjnego Palec Gombrowicza czyli „Dotknięci Teatrem”.

Wiek uczestników: 15-19 lat.

Termin i miejsce warsztatów: październik 2017 – marzec 2018, w każdy czwartek miesiąca, g. 15:00-17:00 (z wyłączeniem dni świątecznych, ferii etc.). Pierwsze zajęcia: 12 października 2017, g. 15:00.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 18 września 2017 – 3 października 2017. Liczba miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują zgłoszenia, na podstawie karty zgłoszeń do pobrania na stronie Teatru. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie zostanie opublikowana na stronie Teatru do 6 października. Uczestnicy warsztatów zostaną również powiadomieni drogą e- mailową. O wyborze uczestników decyduje Teatr Miejski w Gdyni.

Prowadzący:

Grzegorz Wolf – aktor naszego Teatru, wykładowca Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, posiadający wieloletnie doświadczenie i sukcesy w pracy z młodzieżą.

Koordynator projektu: Anna Zalewska-Uberman (pedagog teatru w Teatrze Miejskim, edukacja@teatrgombrowicza.art.pl).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Najnowsze aktualności

 

28. Scena Letnia w Orłowie

W Teatrze trwają przygotowania do otwarcia 28. Sceny Letniej w Orłowie. Tegoroczna wakacyjna edycja SL trwać będzie od 22 czerwca do 11 sierpnia 2024. Otworzy ją premiera spektaklu „Przybora. Kabaret metapsychiczny” w adaptacji i reżyserii i Jacka Bały.

 

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizowanym w Gdyni półmaratonem 18 maja (sobota) w godzinach wieczornych nastąpią utrudnienia w ruchu.