Nagrody Dyrektorów Teatru Miejskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Dyrektorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni przyznali nagrody aktorom i pracownikom naszego Teatru.
Nagrodzeni zostali:

Olga Barbara Długońska (aktorka) – za pełne prawdziwej pasji podejście do wykonywanego zawodu. Za imponującą, konsekwentną obecność na naszej scenie, której efektem są urzekające, pełne subtelności, charakterystyczne kreacje, częstokroć wykonane śpiewająco…

Marta Kadłub(aktorka) – za wytężoną pracę i pełne młodzieńczej pasji zaangażowanie, włożone w kreowanie swojego scenicznego wizerunku. Za fakt, że do każdej roli podchodzi jak do wyzwania, z pełną otwartością i ciekawością, co pozwala sądzić, że jej droga zawodowa przyniesie wiele satysfakcjonujących doświadczeń.

Andrzej Redosz (aktor) – za zaangażowanie z jakim podchodzi do każdej składanej na jego ręce roli, zarówno scenicznej, jak i roli asystenta reżysera, która prócz artystycznych, wymaga także umiejętności panowania nad chaosem. Za niezwykłą charyzmę, rozbrajające poczucie humoru, otwartość i niezłomność które są imponujące i powodują, że każda jego kreacja staje się jakością samą w sobie.

Krystyna Mękwińska (główna księgowa) – za pracę, trud i zaangażowanie włożone w rozwój naszego Teatru. Za perfekcyjne, profesjonalne i niezłomne stanie na straży finansów naszej instytucji.

Iwona Walkusz (Biuro Promocji) – za bohaterską walkę na wysuniętym przyczółku bezpośredniego kontaktu z widzami. Za skrupulatność i pieczołowitość w docieraniu do naszych odbiorców, za rzadką zdolność wynajdywania najlepszych sposób promocji za naprawdę niewielkie pieniądze i cenną umiejętność pozyskiwania sponsorów i przyjaciół teatru.

Zbigniew Waszak (ślusarz) i Włodzimierz Miłecki (starszy mistrz stolarz) – za unikatową wiedzę i bezcenne doświadczenie w dziedzinie teatralnych rzemiosł, dzięki którym ulotne wizje i projekty scenografów wychodzą z ich królestwa – Warsztatów Teatralnych – w postaci najczystszej sztuki – zaczarowanej scenografii i plastycznych dekoracji.

Najnowsze aktualności