Nasza relacja z kolejnej rodzinnej czytanki

26 lipca o godz. 12:00 na Scenie Letniej w Gdyni Orłowie przekonaliśmy się jak to jest „widzieć nosem” i „patrzeć dłońmi”. Niech Was zatem nie dziwią przepaski na oczach uczestników naszych warsztatów! Punktem wyjścia do naszych działań było jedno z opowiadań pochodzące z książki „Opowieść o Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci” Beaty Majchrzak. Warto dodać, że autorka zrobiła nam bardzo miłą niespodziankę i wraz z dziećmi przybyła na spotkanie. Raz jeszcze dziękujemy!

Przejmującą historię niewidomej dziewczynki, której błękitny pies uświadomił, że każdy z nas jest niepowtarzalny, przeczytała dzieciom Agnieszka Łukomska – mama i twórczyni gdyńskiej CIUCIUBABKI – wspaniałego miejsca dla dużych i małych dzieci :). Po czytance rozdaliśmy dzieciom nagrody i wylosowaliśmy kolejnego szczęśliwca, który wraz z nami będzie świętował 5 grudnia, w dniu premiery spektaklu „Śnieżka i Krasnoludki”.

Zapraszamy najmłodszych na kolejne spotkanie w ramach „Rodzinnych Czytanek nad Morzem”. Czekamy na Was 2 i 9 sierpnia!

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.