
Regulamin konkursu na Facebook’u
REGULAMIN KONKURSU ORGANIZOWANEGO NA OFICJALNYM PROFILU TEATR MIEJSKIEGO IM. WITOLDA GOMBROWICZA W GDYNI NA FACEBOOKU
Już w najbliższą sobotę premierą unikatowej sztuki Aleksandra Fredry „Ożenić się nie mogę” w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego rozpoczynamy nowy sezon artystyczny 2014/2015. Wśród naszych propozycji znajdzie się m.in.: klasyka, współczesność, awangarda, propozycja dla dzieci oraz filozofia i metafizyka. Szczegóły repertuarowe wkrótce. „Ożenić się nie mogę” to przewrotna komedia o miłosnych manewrach w błyskach fleszy i w światłach jupiterów, czyli o odwiecznym „parciu na szkło”. Zapraszamy i życzymy niecodziennych wrażeń.
REGULAMIN KONKURSU ORGANIZOWANEGO NA OFICJALNYM PROFILU TEATR MIEJSKIEGO IM. WITOLDA GOMBROWICZA W GDYNI NA FACEBOOKU
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni informuje, że Kapituła Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej nominowała do finału pięć poniższych sztuk.
Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.