Ogłaszamy nabór do młodzieżowej grupy teatralnej prowadzonej przez Grzegorza Wolfa

Jeszcze w styczniu możecie rozpocząć swoją sceniczną przygodę w naszym teatrze! Rusza VI edycja SCENO-SFERY, czyli cyklicznych warsztatów teatralnych dla młodzieży prowadzonych przez Grzegorza Wolfa, zakończonych pokazem spektaklu na Dużej Scenie Teatru Miejskiego.

Warsztaty odbywają się w ramach programu edukacyjnego Palec Gombrowicza czyli „Dotknięci Teatrem”.

Wiek uczestników: 15-19 lat.

Termin i miejsce warsztatów: styczeń-czerwiec 2019, w każdy poniedziałek miesiąca, g. 15:00-17:30 (z wyłączeniem dni świątecznych, ferii etc.). Pierwsze zajęcia: 28 stycznia 2019, g. 15:00.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 18 – 26 stycznia 2019. Liczba miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują zgłoszenia, na podstawie karty zgłoszeń do pobrania na stronie Teatru. Uczestnicy warsztatów zostaną powiadomieni drogą e-mailową o zakwalifikowaniu do grupy w dniu 27 stycznia. O wyborze uczestników decyduje Teatr Miejski w Gdyni.

Prowadzący:

Grzegorz Wolf – aktor naszego Teatru, wykładowca Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, posiadający wieloletnie doświadczenie i sukcesy w pracy z młodzieżą.

Koordynator projektu: Anna Zalewska-Uberman (pedagog teatru w Teatrze Miejskim, edukacja@teatrgombrowicza.art.pl ).

Formularz zgłoszeniowy

Najnowsze aktualności