Oni nas uskrzydlają!

Scena Letnia w Orłowie wśród wyróżnionych w Plebiscycie „Skrzydła Trójmiasta”.

Scena Letnia w Orłowie zdobyła 2616 głosów czytelników w plebiscycie „Skrzydła Trójmiasta”, zajmując tym samym drugie miejsce w kategorii „Kulturalne Odkrycie Trójmiasta”. Najlepszy wynik zanotował klub muzyczny Stary Maneż, wśród wyróżnionych również festiwal Monumental Art.

Serdecznie gratulujemy!

Scena Letnia w na plaży w Orłowie to statutowa działalność Teatru Miejskiego w Gdyni i obowiązkowy punkt wakacyjnego programu w Trójmieście. Od dwudziestu jeden lat zespół Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, w czasie wakacji, przenosi się do jednego z najpiękniejszych zakątków Gdyni, do Orłowa, gdzie powstaje prawdziwy Teatr. Na miłośników nieoczywistego zderzenia teatru i plaży czeka bardzo przemyślany kunsztownie skonstruowany repertuar.
Zachęcamy do odwiedzenia tego czarownego miejsca i spędzenia z zespołem Teatru Miejskiego choć jednego wieczoru, a będzie to czas niezapomniany.

„Skrzydła Trójmiasta” to prestiżowa nagroda przyznawana przez czytelników Portalu Trojmiasto.pl instytucjom, przedsięwzięciom, inicjatywom, które zmieniają oblicze Trójmiasta oraz budują jego pozytywny obraz. Plebiscyt promuje przedsięwzięcia, zjawiska, wydarzenia oraz osoby, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej.

więcej na: Trójmiasto.pl

Galeria

Najnowsze aktualności