REPERTUAR SCENY LETNIEJ

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
z dniem 13 czerwca spektaklem „PIAF” zakończyliśmy sezon 2009/2010 w siedzibie Teatru.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z repertuarem XV Jubileuszowej Sceny Letniej w Gdyni Orłowie, który znajdziecie Państwo w zakładce „repertuar”.

Piętnasta, jubileuszowa Scena Letnia 2010 na plaży w Orłowie zmienia miejsce prezentacji spektakli.
W związku z zeszłorocznym, jesiennym sztormem ponieśliśmy nieodwracalne straty w dotychczasowym miejscu grania przedstawień. Ze względów bezpieczeństwa Teatr nie jest w stanie funkcjonować na tym terenie.
Nie wyobrażamy sobie jednak, by w roku jubileuszowym zabrakło Sceny Letniej, dlatego proponujemy naszym widzom nowe miejsce, które – mamy nadzieję – będzie cieszyć się również wielkim zainteresowaniem, a także urzeknie tych, którzy do tej pory nie gościli w Teatrze na plaży. W roku 2010 przenosimy się ze Sceną Letnią około 200 metrów dalej, w kierunku Sopotu.
Mamy nadzieję, że po raz piętnasty niezwykły, teatralny zakątek pod gołym niebem, w sąsiedztwie morza będzie tętnił artystycznym klimatem, z którym trudno się żegnać po upływie lata…

Dojazd:
Z centrum Gdyni: autobusem: S, 121, 710; trolejbusem: 21, 31, 26 (przystanek Orłowo SKM – „Klif”). W Orłowie należy dojść do ul. Przebendowskich, lub do ul. Orłowskiej, która prowadzi do mola, a następnie kierować się w prawo.
Z Gdańska: kolejką SKM – należy wysiąść na przystanku Gdynia Orłowo, ulicą Świerkową dojść do skrzyżowania z Al. Zwycięstwa, następnie ul. Przebendowskich lub ul. Orłowską dojść do Promenady Królowej Marysieńki i kierować się nią w prawo.
Miejsca postojowe znajdują się przy ulicach Orłowskiej i Przebendowskich.

Najnowsze aktualności

 

28. Scena Letnia w Orłowie

W Teatrze trwają przygotowania do otwarcia 28. Sceny Letniej w Orłowie. Tegoroczna wakacyjna edycja SL trwać będzie od 22 czerwca do 11 sierpnia 2024. Otworzy ją premiera spektaklu „Przybora. Kabaret metapsychiczny” w adaptacji i reżyserii i Jacka Bały.

 

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizowanym w Gdyni półmaratonem 18 maja (sobota) w godzinach wieczornych nastąpią utrudnienia w ruchu.