Rodzina Babickich czyta dzieciom online.

Zapraszamy na drugą odsłonę „Rodzinnych czytanek” i „skarpetkowe” warsztaty.

12 lipca, od godz. 16:00-17:00, na platformie zoom, odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium”, których bohaterami są przedmioty domowe. Tym razem weźmiemy na warsztat skarpetki, bohaterki uwielbianej przez dzieci serii książek stworzonej przez Justynę Bednarek. Fragmenty „Nowych przygód skarpetek (jeszcze bardziej niesamowitych)” przeczytają artyści z Teatru Miejskiego: Monika i Krzysztof Babiccy z córką Julią. Następnie pedagog teatru Anna Zalewska-Uberman, poprowadzi „skarpetkowe warsztaty” w rodzinnym gronie, podczas których, stworzymy skarpetkowe stworki i porozmawiamy o sekretnym życiu skarpetek.

Co przygotować ?
– różne niesamowite skarpetki, które macie w domu (małe i duże, te „do pary”, ale również „niedoparki”)
– stare, niepotrzebne skarpetki i materiały plastyczno-krawieckie, takie jak: kolorowe guziki, tasiemki, wstążki, oczka, igła, nożyczki, klej, za pomocą których nadacie nowe życie Waszym skarpetkom
– wygodne miejsce przy stole dla całej rodziny i fragment wolnej przestrzeni, która umożliwi Wam wykonanie prostych ćwiczeń ruchowych
Jak się ubrać?
– koniecznie miejcie na sobie skarpetki, choćby jedną 🙂
Dla kogo ?
Na spotkania zapraszamy dzieci (od 5 roku życia) wraz z opiekunami.
Gdzie?
Zajęcia organizujemy na platformie ZOOM. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, w sobotę przed warsztatem uczestnicy otrzymają link do spotkania.
Jak się zgłosić?
Zapisy na spotkanie, który odbędzie się 12 lipca, prowadzimy od poniedziałku 6 lipca do piątku 10 lipca do godziny 11:00.
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Należy podać:
– datę warsztatu
– imię i nazwisko opiekuna
– liczbę uczestniczących osób
– wiek dzieci
– adres e- mailowy i numer telefonu

Galeria

Najnowsze aktualności