Rodzina Żarneckich czyta dzieciom. „Rodzinne czytanki nad morzem. Domowe rekwizytorium”

Kochane Dzieci i Rodzice, zapraszamy Was serdecznie na drugą odsłonę „Rodzinnych czytanek nad morzem” i warsztaty, które odbędą się 11 lipca o godzinie 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Orłowie.

Fragmenty książki „Od rzeczy do rzeczy” Wandy Chotomskiej, która opowiada o sekretnym życiu mieszkańców naszych domów, przeczytają znakomici aktorzy: Beata Buczek- Żarnecka i Mariusz Żarnecki. Następnie pedagog teatru Anna Zalewska-Uberman, poprowadzi warsztaty, podczas których, weźmiemy na warsztat mieszkańców kuchennego królestwa.

Dla kogo? Zapraszamy dzieci od szóstego roku życia wraz rodzicami/opiekunami.

Co ze sobą zabrać? Dobry humor, głowę i serce pełne wyobraźni oraz maseczkę.

Więcej informacji

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Gdyni Rodzinnej.

Najnowsze aktualności

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.

 

Kosmiczna „Lizystrata” w Miejskim. Jutro premiera

Na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni już wkrótce zrobi się nieziemsko. Starożytne dzieło Arystofanesa zostanie osadzone w różnych światach i czasach. Bohaterowie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną. A wszystko w spektaklu „Lizystrata, czyli strajk kobiet”, który dotknie uniwersalnych niepokojów ludzkości. Premiera już 17 lutego – pisze Magdalena Czernek na stronie www.gdynia.pl