Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium

Kochane Dzieci i Rodzice !

Zanim udekorujecie choinkę i rozwiesicie świąteczne skarpetki, rozsiądźcie się wygodnie na kanapie i wysłuchajcie niezwykłej przygody malinowej skarpetki lewej, która czmychnęła z pralki i przeżyła niezwykłą przygodę.

Fragment „Nowych przygód skarpetek (jeszcze bardziej niesamowitych) Justyny Bednarek specjalnie dla Was przeczyta artystyczna rodzina Babickich: Monika i Krzysztof wraz z córką Julią. Zapraszamy Was serdecznie na rodzinny seans teatralny.

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00 (z wyłączeniem przerwy świątecznej). Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.

Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności