Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium – „Miotła i ptak”

Kochane Dzieci i Rodzice !

Zapraszamy Was do wysłuchania pełnej humoru i mądrości historii Miotły, która szukając domu dla zaprzyjaźnionego Ptaka przeżywa rozmaite perypetie w miejskiej dżungli, mając za sprzymierzeńców dzieci, Bałwana, a nawet…Czarownice !

„Miotłę i Ptaka” Wandy Chotomskiej specjalnie dla Was przeczytają nasi aktorzy: Olga Barbara Długońska i Rafał Kowal . Zapraszamy Was serdecznie na rodzinny seans teatralny bez wychodzenia z domu.

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00. Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.

Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.