„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” (odcinek 1)

„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” (odcinek 1)

Kochane Dzieci i Rodzice !

Nasz nowy cykl skierowany do rodzin otwierają Marta Kadłub i Maciej Wizner, którzy specjalnie dla Was przygotowali czytanie fragmentów „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej. Dziś prezentujemy pierwszą część czytanki. Kolejną odsłonę przygód legendarnego ludzika z plasteliny będziecie mogli obejrzeć już w środę 2 grudnia. Bądźcie z nami !

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00 (z wyłączeniem przerwy świątecznej). Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.

Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności