„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” (odcinek 2)

„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” (odcinek 2)

Kochane Dzieci i Rodzice !

zapraszamy na drugą część przygód kultowego ludzika z plasteliny. Czytankę w ramach cyklu „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” przygotowali nasi aktorzy: Marta Kadłub i Maciej Wizner. Posłuchajcie fragmentów „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej w ich wykonaniu.

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00 (z wyłączeniem przerwy świątecznej). Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.

Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności