Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium – Rodzina sztućców

Kochane Dzieci i Rodzice !
Mamy zaszczyt przedstawić Wam Mamę Łyżkę, Tatę Widelca i Córkę Łyżeczkę !
Tych i innych niesamowitych członków „Rodziny Sztućców” Madleny Szeligi poznacie dzięki wspaniałej, artystycznej rodzinie Wolfów: Małgorzacie, Grzegorzowi i Hani. Zapraszamy Was serdecznie na kolejny seans teatralny bez wychodzenia z domu, stworzony w ramach cyklu „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium”.
A już za tydzień (27 stycznia) poznacie kolejną przygodę Rodziny Sztućców.

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.
Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00. Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.
Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.