„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium”. Wanda Chotomska „Od rzeczy do rzeczy”. Odcinek 1: „Kran”

Kochane dzieci i Rodzice !

Czy zastanawialiście się kiedyś czy szklanka może pęknąć ze śmiechu lub płakaliście nad losem marchewki, której tarka utarła nosa ?
Od dziś, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 11:00, wraz ze wspaniałym duetem aktorskim Beatą Buczek-Żarnecką i Mariuszem Żarneckim, będziemy odkrywać przed Wami tajemnice kuchni i jej niezwykłych mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia cyklu 12 krótkich filmików, na który złożyły się fragmenty magicznej, poetyckiej książki Wandy Chotomskiej „Od rzeczy do rzeczy”.

Odcinek pierwszy nosi tytuł „Kran”. Czyta Mariusz Żarnecki. Posłuchajcie !

O „Rodzinnych czytankach”

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie

Cykl stanowi edukacyjną odsłonę projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności