„Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium

Kochane dzieci i Rodzice !
Zaczęliście już pakować prezenty ? Pamiętacie o zasznurowaniu Waszych paczek? Dziś zapraszamy Was do wysłuchania historii pozornie zwykłego sznurka, który ze sklepu papierniczego zawędrował do pewnego domu i wtedy …
Zobaczcie sami, co się wydarzyło !

Fragmenty „Sznurkowej historii” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel specjalnie dla Was przygotowała artystyczna rodzina Bałów: Agnieszka i Jacek wraz z córką Julią.

Na cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” składają się czytania przygotowane przez artystyczne rodziny z naszego teatru. Dzięki nim możecie poznać fragmenty literatury dziecięcej, której bohaterami są przedmioty domowe. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, by usłyszeć głos: młynka do kawy, rodziny sztućców, skarpetki, która uciekła z pralki, a nawet (pozornie)zwykłego sznurka.

Na rodzinne seanse teatralne zapraszamy Was w każdą środę o godzinie 11:00 (z wyłączeniem przerwy świątecznej). Czytania udostępniamy na stronie Teatru i w naszych mediach społecznościowych, więc możecie do nich wrócić w dogodnym dla Was terminie.

Cykl „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium” realizujemy w ramach edukacyjnej odsłony projektu „Kilka minut teatru dziennie (prawie) codziennie”.

Najnowsze aktualności