RODZINNE CZYTANKI NAD MORZEM

Teatralna odsłona ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, tym razem odbędzie się pod hasłem: „Smoki, jednorożce, wielkoludy i inne fantastyczne stwory…”.

W każdą niedzielę o godzinie 12:00, w terminie od 26 czerwca do 7 sierpnia, w kawiarni przy Scenie Letniej w Orłowie, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spotkania z literaturą dziecięcą połączone z warsztatami teatralnymi.

Fragmenty książek przeczytają aktorzy i przyjaciele naszego teatru. Akcji towarzyszyć będzie PLEBISCYT na „KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA”. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy siedem podwójnych zaproszeń na spektakle „Królowa Śniegu” oraz „Śnieżka i Krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego.

Podczas pierwszej czytanki, w dniu 26 czerwca, zaprosimy Was do magicznej zatoki Doliny Muminków. Przejmującą i wzruszającą opowieść Tove Jansson „Kto pocieszy Maciupka” przeczytają pisarka i scenografka Sabina Czupryńska w towarzystwie Nataszki.

Wstęp wolny.
Zapraszamy serdecznie!

Koncepcja i prowadzenie: Anna Zalewska-Uberman
Koordynacja: Marta Pałubicka

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.