RODZINNE CZYTANKI NAD MORZEM

Teatralna odsłona ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, tym razem odbędzie się pod hasłem: „Smoki, jednorożce, wielkoludy i inne fantastyczne stwory…”.

W każdą niedzielę o godzinie 12:00, w terminie od 26 czerwca do 7 sierpnia, w kawiarni przy Scenie Letniej w Orłowie, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spotkania z literaturą dziecięcą połączone z warsztatami teatralnymi.

Fragmenty książek przeczytają aktorzy i przyjaciele naszego teatru. Akcji towarzyszyć będzie PLEBISCYT na „KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA”. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy siedem podwójnych zaproszeń na spektakle „Królowa Śniegu” oraz „Śnieżka i Krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego.

Podczas pierwszej czytanki, w dniu 26 czerwca, zaprosimy Was do magicznej zatoki Doliny Muminków. Przejmującą i wzruszającą opowieść Tove Jansson „Kto pocieszy Maciupka” przeczytają pisarka i scenografka Sabina Czupryńska w towarzystwie Nataszki.

Wstęp wolny.
Zapraszamy serdecznie!

Koncepcja i prowadzenie: Anna Zalewska-Uberman
Koordynacja: Marta Pałubicka

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.