Rodzinne czytanki nad morzem

Drogie Rodziny! Już w najbliższą niedzielę: 17 lipca o godzinie 12:00 artystyczna rodzina: Agnieszka i Jacek Bała z córką Julią przeczytają dzieciom fragmenty książki Érica-Emmanuela Schmitta pt. „O kotku, który bał się wszystkiego” a pedagog teatru Anna Zalewska-Uberman poprowadzi warsztat dla dzieci od szóstego roku życia i rodziców, podczas którego, poszukamy w sobie naszych super mocy.

To już trzecie spotkanie dla rodzin, które realizujemy w ramach wakacyjnego cyklu:”Rodzinne czytanki nad morzem”, który w tym roku realizujemy pod hasłem: „Dzielne niedziele na scenie”.

Opowieści o strachu i odwadze będziecie mogli posłuchać w każdą niedzielę, aż do 7 sierpnia włącznie, zawsze o godzinie 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni. Czytają nieustraszeni aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni wraz z rodzinami.

Wstęp wolny

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.