Sceno – sfera 2017

Nabór na cykliczne warsztaty teatralne z Grzegorzem Wolfem

Zapraszamy młodzież w wieku od 15- 18 lat na cykliczne warsztaty teatralne. Podczas zajęć uczestnicy warsztatu pod opieką Grzegorza Wolfa będą pracować nad wyobraźnią, koncentracją, pamięcią, świadomością ciała, interpretacją tekstu, dialogiem i ruchem scenicznym. Finałem warsztatów jest pokaz spektaklu na deskach Teatru Miejskiego w Gdyni.
Gwarantujemy niezapomniane doświadczenie teatralne i dobrą zabawę w gronie rówieśników.
Podstawowe informacje o warsztatach:
1. Warsztaty trwają od końca lutego 2017r do połowy czerwca 2017 r.
2. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godziny 15:30-17:30 na Sali prób i Dużej Scenie.
3. Warsztaty prowadzi Grzegorz Wolf (aktor naszego Teatru, wykładowca Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, posiadający wieloletnie doświadczenie i sukcesy w pracy z młodzieżą).
4. Wstęp na warsztaty jest wolny. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie Teatru) i odesłanie go na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl lub osobiste doręczenie do siedziby Teatru (Gdynia, ul. Bema 26) do dnia 25 lutego 2017 roku włącznie.
Liczba miejsc ograniczona. O wyborze uczestników decyduje Teatr Miejski w Gdyni.
5. Pierwsze zajęcia odbędą się 27 lutego o godzinie 15:30.
6. Na zakończenie warsztatu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu warsztatu i nagranie pokazu finałowego.
7. Warsztaty realizujemy w ramach IV edycji projektu SCENO-SFERA, realizowanego dzięki wsparciu Miasta Gdynia.

Formularz zgłoszeniowy

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.