Tango na plaży w Orłowie

Anna Burzyńska
W kręgu namiętności – Tango Piazzolla
Muzyka: Astor Piazzolla

Reżyseria: Józef Opalski
Scenografia: Ryszard Melliwa
Kostiumy: Zofia de Ines
Choreografia: Anna Iberszer
Opracowanie muzyczne: Grzegorz Frankowski
Przygotowanie wokalne: Barbara Czarkowska
Asystent reżysera: Mariusz Żarnecki

Premiera 6 lipca 2012 na Scenie Letniej w Orłowie

OBSADA:

Monika Babicka, Beata Buczek-Żarnecka, Olga Barbara Długońska, Marta Kadłub, Dorota Lulka, Agata Moszumańska, Elżbieta Mrozińska, Agnieszka Rose, Małgorzata Talarczyk, Rafał Kowal, Leon Krzycki, Andrzej Redosz, Szymon Sędrowski, Bogdan Smagacki, Maciej Sykała, Maciej Wizner, Grzegorz Wolf, Mariusz Żarnecki

Gorący, pełen namiętności i rytmów tanga spektakl muzyczny, w którym miłość i nienawiść nieustannie idą w parze, targając bohaterami i popychając ich do nie zawsze rozsądnych czynów. Tutaj kochają wszyscy, choć nie zawsze dobrze lokują swoje uczucia. W podrzędnym lokalu, który nieprzypadkowo nosi nazwę „Marzenie” pracuje dziewczyna, która śni na jawie o dalekim Buenos Aires. Tam, w Argentynie, w knajpie „El Suenio” spotykają się barwni bohaterowie, nie zawsze piękni i bogaci, ale zawsze zagubieni i poszukujący spełnienia. Marzą o wielkiej namiętności i tu jej szukają. W marzeniach zaś wszystko jest dozwolone. Tylko tam jest tak, jak byśmy chcieli, tylko tam wszystko się udaje.
Elektryzujące utwory Astora Piazzolli i magiczna przestrzeń sceny letniej w Orłowie przeniosą Was w fascynujący świat argentyńskich knajpek, w których spełnia się każdy sen.

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.