
Godziny pracy kasy biletowej
Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającymi się świętami informujemy, że zmieniają się godziny pracy kasy biletowej.
Od dziesięciu lat tradycją Teatru Miejskiego są poniedziałkowe spacery teatralne, podczas których zwiedzający poznają kulisy naszej sceny. Natomiast w czerwcu, chcemy Was zaprosić na wyjątkową wyprawę, która tym razem odbędzie się pod gołym niebem.
Wraz z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie przygotowaliśmy gdyński spacer dla rodzin zatytułowany: „Teatr i morze”. Spacerownik dla dzieci, które zabierają dorosłych na spacer. W sobotnie popołudnie spotkamy się przed Teatrem Miejskim, by wspólnie wyruszyć w podróż, podczas której staniemy się aktorami, ale też… piratami. Szukając miejsc, które kojarzą się z gdyńskim życiem teatralnym, trafimy bowiem nad morze.
Ahoj przygodo!
Informacje organizacyjne:
wydarzenie: Spacer teatralny „Teatr i morze”
prowadzące pedagożki teatru: Justyna Czarnota (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie), Anna Zalewska-Uberman (Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni)
termin: 13.06.2021, godzina: 12:00
czas trwania: 90 minut
start: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, ul. Bema 26
uczestnicy: dzieci (od 7 roku życia) z rodzicami
zapisy: do 11 czerwca: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko rodzica, numer kontaktowy, liczbę osób
Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wyrażenie zgody na fotografowanie i udostępnienie swojego wizerunku na stronie internetowej teatru i w mediach społecznościowych w celach promocyjnych.
O projekcie:
Spacerownik Teatralny to projekt zainicjowany w 2015 roku podczas obchodów 250-LECIA TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE, których koordynatorem był Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
W ramach Spacerownika w wielu miastach Polski zostały przygotowane unikalne trasy spacerów po miejscach związanych z teatrem, stanowiące oryginalną propozycję aktywnego spędzenia czasu, umożliwiające jednocześnie poszerzenie wiedzy o dziejach polskiego teatru i odniesienie ich do lokalnej historii (…)
Atrakcyjna i niekonwencjonalna forma proponowanych szlaków ma zachęcać do zwiedzania oraz poznawania teatralnej przeszłości poszczególnych miejsc. Projekt stanowi także próbę „wydobycia” z miejskiej architektury przestrzeni dla teatru niegdyś bardzo ważnych, a dziś zapomnianych oraz zwrócenia na nie uwagi mieszkańców i turystów.
Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającymi się świętami informujemy, że zmieniają się godziny pracy kasy biletowej.
W związku z ogromnym zainteresowaniem wprowadziliśmy dodatkowe terminy spektakli ,,Rowerzyści” oraz ,,Żeglarz”.
Serdecznie zapraszamy chętne Panie na wyjątkowe warsztaty!