Uroczyste zakończenie Sceny Letniej i konkursu Nordea Foto

W niedzielę 19 sierpnia podczas wieczornej gali zakończenia Sceny Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni Orłowie, Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto.

Tegoroczny konkurs Nordea Foto – Scena Letnia w obiektywie odbył się po raz dziesiąty, jubileuszowy. Najlepsze prace w dwóch kategoriach, profesjonalistów i amatorów, zostały wybrane przez jury pod przewodnictwem znanego trójmiejskiego fotografa, Macieja Kosycarza. W kategorii dla profesjonalistów nagrodę główną w wysokości 3000 zł otrzymał Marcin Łabędzki. Wśród amatorów najlepsze okazało się zdjęcie autorstwa Adama Dereszkiewicza, który otrzymał czek na kwotę 2000 zł. Wyróżnienie w kategorii profesjonalistów przypadło Łukaszowi Dejnarowiczowi, a w kategorii amatorów Michałowi Kempińskiemu. Wyróżnieni fotograficy otrzymali bon o wartości 1000 złotych na zakup sprzętu fotograficznego.

Nordea Bank Polska, jako bank silnie związany z miastem i morzem, ma przyjemność wspierać Scenę Letnią w Gdyni Orłowie już po raz jedenasty. To miejsce, wyjątkowa sceneria plaży i szumu morza, skłoniła nas do stworzenia konkursu, który na chwilę utrwaliłby jego czar. Od 10 lat zapraszamy fotografów do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze fotografie z wydarzeń artystycznych na orłowskiej scenie – mówi Sławomir Żygowski – Prezes Zarządu Nordea Bank Polska S.A.

Najlepsze prace będą od jesieni prezentowane w Teatrze Miejskim w Gdyni, a zdjęcia laureatów ubiegłorocznych edycji konkursu, można oglądać w Galerii Ratusz Urzędu Miasta Gdyni do końca sierpnia br.

Galeria

Najnowsze aktualności