W grudniu….!

W grudniu w naszym teatrze wiele się wydarzy.

Na początek spotkajmy się w CAFÉ LUNA (1-3 grudnia). W Mikołajki zaś dwa małżeństwa opanuje BÓG MORDU z powodu bójki, w którą wdali się ich synowie wybijając sobie zęby. Od 8 do 10 grudnia pokażemy państwu, co może się wydarzyć po randce NASTĘPNEGO DNIA RANO , zaś tuż po tym (9 i 10 grudnia) razem z Gerdą poszukamy Kaja próbując go wyrwać z ramion KRÓLOWA ŚNIEGU . 14 i 17 grudnia przedstawimy niebezpieczną grę w służące i panią, którą odegrają przed Państwem POKOJÓWKI , a 15 i 16 sprawdzimy kto OŻENIĆ SIĘ NIE MOGĘ . A kiedy minie trochę czasu po ożenku fakty z życia małżeństw ze stażem przedstawi PRAWDA. KOMEDIA MAŁŻEŃSKA ( 20 i 21 grudnia). Tuż po świętach, a przed Sylwestrem czas na wielkie wesele, na którym gości strzeli strzała Amora, a skromny i zdolny muzyk – amator nie chcąc BYĆ JAK KRZYSZTOFA KRAWCZYK zakocha się niespodziewanie w prześlicznej magicznej poetce – bibliotekarce,ale, ale – czy to wszystko zdarzy się naprawdę? Rozwiązanie zagadki już 28, 29 i 30 grudnia.

Najnowsze aktualności

 

Pracuj w kulturze!

Pracuj w kulturze! Nasz Zespół poszukuje Specjalisty/Specjalistki ds. Promocji. Znasz kogoś, kto może być zainteresowany?

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.