Warsztaty teatralne z Elżbietą Mrozińską i premiery studenckie spektaklu

Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym sezonie artystycznym premiery studenckie, czyli spektakle dedykowane w szczególności uczniom, nauczycielom i studentom, połączone z rozmową z udziałem aktorów i twórców spektaklu.

4 i 5 października o godz. 18:00 nasi widzowie zobaczą na Małej Scenie spektakl w reżyserii Józefa Opalskiego, zrealizowany na podstawie sztuki Anny Burzyńskiej zatytułowanej CAFÈ LUNA

Dodatkowo, w dniu 5 października, w godzinach od 13:15-15:15, odbędzie się warsztat aktorsko-muzyczny z Elżbietą Mrozińska , odtwórczynią jednej z głównych ról w spektaklu „CAFÈ LUNA”. (Wszystkie wolne miejsca zostały wyczerpane).

Więcej informacji o naszym spektaklu i warsztacie:
CAFÈ LUNA
warsztaty

Najnowsze aktualności

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.

 

Kosmiczna „Lizystrata” w Miejskim. Jutro premiera

Na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni już wkrótce zrobi się nieziemsko. Starożytne dzieło Arystofanesa zostanie osadzone w różnych światach i czasach. Bohaterowie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną. A wszystko w spektaklu „Lizystrata, czyli strajk kobiet”, który dotknie uniwersalnych niepokojów ludzkości. Premiera już 17 lutego – pisze Magdalena Czernek na stronie www.gdynia.pl