Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci z Agnieszką i Jackiem Bałą

Już w sobotę 8 grudnia do naszego Teatru zawita dwójka Elfów, która wraz z dziećmi wprawi w ruch „Świąteczną Fabrykę Lalek”. Najmłodsi wykonają kukiełki i pacynki pod okiem artystów: Agnieszki i Jacka Bałów, a następnie na drodze improwizowanej zabawy poznają podstawy animacji lalkowej.

Czas trwania:12:30-14:30

Agnieszka i Jacek Bała to artystyczne małżeństwo związane między innymi z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Agnieszka jest etatową aktorką naszego Teatru i lalkarką, zaś Jacek aktorem i reżyserem, którego spektakle ( „Amadeusz”, „Balladyna” oraz „Mistrz i Małgorzata” ) od kilku sezonów możecie oglądać w Teatrze Miejskim. Obydwoje artystów wielokrotnie prowadziło warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy aby uczestnikom towarzyszył jeden rodzic lub opiekun. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia włącznie na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w zajęciach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnianie swojego wizerunku (publikacja zdjęć w drukach promocyjnych teatru i mediach elektronicznych).

Najnowsze aktualności