Wokół Almodóvara – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Wokół Almodóvara – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty zaprojektowane wokół spektaklu „Café Luna” (reż. Józef Opalski), którego premiera odbędzie się w naszym teatrze już 1 października. Zajęcia w twórczy sposób wprowadzają widzów w świat spektaklu. Kierujemy je zarówno do fanów niezwykłych filmów Almodóvara jak i wszystkich, ciekawych teatru. Warsztaty prowadzą twórcy spektaklu i pedagog teatru.

Uwaga! Od uczestników zajęć nie wymagamy umiejętności aktorskich, tanecznych, wokalnych etc. Oczekujemy jedynie otwartości i odrobiny wyobraźni.

WARSZTATY DO SPEKTAKLU:
– pozwalają poznać teatr w praktyce
– stanowią wprowadzenie do spektaklu
– umożliwiają spotkanie z ludźmi teatru
– pokazują jak w kreatywny sposób spędzić wolny czas
– inspirują do własnych poszukiwań twórczych

Harmonogram warsztatów do spektaklu „Café Luna”:

22 września g. 10.00-12.00
W rytmie tanga. Warsztat choreograficzny z ANNĄ IBERSZER: choreografką, tancerką i aktorką, znaną publiczności m.in. z roli w serialu „Ranczo”.

22 września g. 12.00-14.00
Spektakle muzyczne w teatrze dramatycznym. Warsztat reżyserski z JÓZEFEM OPALSKIM: reżyserem, znawcą muzyki i teatru, profesorem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

5 października g. 13.15-15.15
Piosenki Almodóvara na scenie. Warsztat aktorsko-muzyczny z ELŻBIETĄ MROZIŃSKĄ: aktorką i śpiewaczką, wykładowczynią Studium Wokalno- Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Opowieści na wysokich obcasach czyli portrety i oblicza kobiecości. Warsztat teatralny z ANNĄ ZALEWSKĄ-UBERMAN z Teatru Miejskiego w Gdyni, teatrologiem i pedagogiem teatru (terminy ustalane indywidualnie z każdą z grup)

Wiek uczestników: młodzież i dorośli
Wstęp na warsztaty jest wolny dla wszystkich, którzy widzieli, lub zamierzają zobaczyć spektakl Café Luna.
Obowiązują zgłoszenia: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Najnowsze aktualności