Wokół „Dziadów” Adama Mickiewicza i Krzysztofa Babickiego: warsztat reżyserski do spektaklu i spotkanie z artystami po premierze studenckiej

14 grudnia 2019 roku w naszym Teatrze odbędzie się uroczysta premiera „Dziadów” Adama Mickiewicza. Temu wydarzeniu, jak zawsze towarzyszy oferta edukacyjna skierowana do naszych widzów.
Już 3 grudnia o godzinie 14:15 zaprosimy Was na warsztat reżyserski do spektaklu. Będziecie mogli popracować nad wybraną sceną dramatu pod okiem Krzysztofa Babickiego, przemierzając podobną drogę, którą pokonuje aktor w pracy nad rolą, poczynając od analizy i interpretacji tekstu a kończąc na budowaniu scen.
Warsztaty do spektaklu prowadzone przez artystów są na stałe wpisane w ofertę edukacyjną naszego teatru. Ich celem jest twórcze wprowadzenie widzów w świat i estetykę spektaklu. Powyższe zajęcia kierujemy do młodzieży i dorosłych, którzy planują zobaczyć nasze najnowsze przedstawienie. Adresujemy je głównie do grup zorganizowanych, choć możliwe są również zgłoszenia indywidualne. Liczba miejsc jest ograniczona.
Uwaga! Od uczestników zajęć nie wymagamy umiejętności aktorskich. Oczekujemy jedynie otwartości i wyobraźni. Zgłoszenia przyjmujemy od 25 listopada 2019 roku pod adresem: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

17 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się premiera studencka „Dziadów”. Spektakl dedykowany młodzieży, studentom, nauczycielom i wszystkim innym miłośnikom teatru jest połączony ze spotkaniem aktorów z publicznością, które prowadzi pedagog teatru Anna Zalewska-Uberman. Wstęp na spotkanie jest wolny. Bilety na spektakl do nabycia w kasie Teatru.

Najnowsze aktualności