Wokół „Trzech Muszkieterów” Marty Guśniowskiej i Rafała Szumskiego – warsztaty aktorskie dla młodzieży i premiera studencka

Już 25 lutego 2020 roku o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza w tym roku premiera studencka, czyli spektakl dedykowany w szczególności uczniom, studentom, nauczycielom i wszystkim miłośnikom teatru, któremu tradycyjnie towarzyszy spotkanie z aktorami prowadzone przez pedagoga teatru Annę Zalewską –Uberman.

Tym razem zaprosimy widzów na „Trzech Muszkieterów” Marty Guśniowskiej i Rafała Szumskiego.

https://www.teatrgombrowicza.art.pl/?action=play&pid=96

Dodatkowo, przygotowaliśmy dwa warsztaty dla młodzieży, które wprowadzą widzów w świat spektaklu i pozwolą spróbować swoich sił na scenie.

17 lutego, g. 13:30-15:00 – warsztat aktorski z Rafałem Szumskim, podczas którego reżyser wraz z młodzieżą wezmą na warsztat wybrane sceny z dramatu „Trzej Muszkieterowie” i na ich podstawie stworzą własne etiudy teatralne.

28 lutego, g. 14:30-16:30 – Kim są dzisiaj Atos, Portos i Aramis? Warsztat aktorki z Szymonem Sędrowskim, odtwórcą roli La FąFą w spektaklu „Trzej Muszkieterowie”, podczas którego młodzież będzie pracować wokół tematu: Konfrontacja legendy Trzech Muszkieterów z rzeczywistością.

Udział w warsztatach jest wliczony w cenę biletu na spektakl. Zajęcia kierujemy do widzów, którzy widzieli, lub zamierzają zobaczyć spektakl „Trzej Muszkieterowie”. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Bilety na spektakle do nabycia w kasie Teatru: 58 660 59 46
lub on-line: www.teatrgombrowicza.art.pl – zakładka”kup bilet”

„Trzech Muszkieterów” gramy dla Was: 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29 lutego oraz 1 marca.

Najnowsze aktualności