Wyreżyseruj scenę i stwórz swój pierwszy projekt kostiumu!

Przedpremierowy czas jest dla nas bardzo pracowity. Przygotowujemy dla Was przedstawienie, organizujemy Mikołajki a dodatkowo zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty prowadzone przez twórców ŚNIEŻKA I KRASNOLUDKI : Krzysztofa Babickiego i Sławomira Smolorza.
Wstęp na warsztaty jest wolny.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Warsztat kostiumowy dla młodzieży do spektaklu „Śnieżka i krasnoludki”, reż. K. Babicki / prowadzenie: Sławomir Smolorz
W jaki sposób kostium teatralny buduje postać? Czym różni się projektowanie kostiumów w spektaklach dla dzieci i dla dorosłych? Królewna Śnieżka i Czarownica, krasnoludki i zwierzęta, Książe, Leśniczy i Macocha… Bohaterowie kultowej baśni Braci Grimm oczami Sławomira Smolorza-scenografa i twórcy kostiumów. Stwórz swój pierwszy projekt w Teatrze Miejskim w Gdyni !
30 listopada, g. 14:00, sala prób, od 13 lat

Warsztat reżyserski dla dzieci do spektaklu „Śnieżka i krasnoludki”, reż. K. Babicki / prowadzenie: Krzysztof Babicki
Dzieci reżyserują swoje zabawy spontanicznie. Piszą scenariusze i nierzadko są doskonałymi animatorami nie tylko swoich zabawek ale również rodziny i przyjaciół. Czy którąś z tych umiejętności można przenieść na prawdziwą scenę? W tajniki sztuki reżyserskiej naszych najmłodszych widzów wprowadzi Krzysztof Babicki – reżyser i tata ośmioletniej Julki. Dzieci dowiedzą się jaka postać jest motorem zdarzeń w baśni i wspólnie z reżyserem zainscenizują fragment spektaklu.
4 grudnia, g. 14:30, sala prób, od 8 lat

Najnowsze aktualności