X edycja konkursu NORDEA FOTO na SCENIE LETNIE w Orłowie

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni i Nordea Bank Polska S.A. po raz dziesiąty – a więc jubileuszowy – ogłaszają konkurs Nordea Foto. Już od dwóch lat funkcjonuje on w rozszerzonej formie i zachęca fotografów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, do robienia zdjęć na Scenie Letniej w Orłowie i do zgłaszania ich do konkursu.

Najlepsze prace w obu kategoriach: amatorów i profesjonalistów zostaną wybrane przez jury pod przewodnictwem znanego trójmiejskiego fotografa Macieja Kosycarza. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz kupony na zakup sprzętu fotograficznego. W tym roku zwycięzca pierwszej nagrody w kategorii profesjonalistów może otrzymać 3000 zł, a w kategorii amatorów 2000 zł. Wyróżnienia w obu kategoriach są premiowane kuponami na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1000 zł.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie banku Nordea przy ul. Kieleckiej 2 w Gdyni do 13 sierpnia z dokładnym opisem zdjęcia, deklaracją kategorii (amator czy profesjonalista) oraz godłem. Dodatkowo prosimy o podanie danych osobowych w zaklejonej kopercie.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu Nordea Foto oraz wręczenie nagród odbędzie się 19 sierpnia podczas gali zamknięcia Sceny Letniej na plaży w Gdyni Orłowie.

Zdjęcia laureatów ubiegłorocznych edycji Nordea Foto można oglądać w Galerii Ratusz Urzędu Miasta Gdyni w terminie od 16 lipca do 31 sierpnia br.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej www.nordea.pl w zakładce: Promocje i konkursy.

Galeria

Najnowsze aktualności