BAJKOWNICA czyli FERIE TEATRALNE

Nie masz pomysłu, jak zorganizować dziecku ferie zimowe, gdy nie ma lekcji w szkole, a Ty jesteś w pracy? Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni ma dla Twojego dziecka – a pośrednio i dla Ciebie – bardzo wygodną i jednocześnie niezwykle bogatą programowo propozycję: zimowe spotkania specjalnie dla młodzieży w wieku 10-14 lat.

BAJKOWNICA ma dwa cele. Przede wszystkim umożliwia dziecku spędzenie jednego lub dwóch tygodni ferii w bardzo atrakcyjny, pożyteczny i interesujący sposób. Po drugie daje zapracowanym rodzicom oddech i poczucie spokoju, że ich dzieci dobrze się bawią i są pod jak najlepszą opieką.

Program BAJKOWNICY uwzględnia typowy rozkład zajęć rodziców. Dzieci można przywozić do naszego Teatru od godziny 8:00, a odbierać do godziny 17:00. Zajęcia programowe trwać będą od godziny 9:00 do 15:00. W trakcie zajęć dzieci otrzymają ciepły posiłek. Dzieci są pod opieką instruktorów.

Można zapisać dziecko na dwa tygodnie, można też wybrać wariant jednego tygodnia.
Koszt jednego-tygodniowego turnusu to 400 złotych.

Przez okres ferii zimowych razem przygotujemy spektakl teatralny, codziennie będą odbywały się zajęcia z aktorami Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, a dodatkowo proponujemy:

zajęcia w pracowni krawieckiej;
zajęcia z rekwizytorem;
zajęcia z charakteryzatorką;
zajęcia z oświetleniowcem i akustykiem;
zajęcia przygotowujące scenografię

i najważniejsze – pokaz spektaklu dla publiczności

TYLKO U NAS MŁODZI ADEPCI SZTUKI AKTORSKIEJ MOGĄ STAĆ SIĘ PRAWDZIWYMI AKTORAMI!

Razem przygotujemy również plakat teatralny i zaproszenia na spektakl.
To będzie świetna zabawa na profesjonalnej scenie teatralnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zapisy oraz kontakt: tel: 58 660 59 49
sekretariat@teatrgombrowicza.art.pl

Najnowsze aktualności