Janusz Różalski z córką Małgorzatą czytają dzieciom „Gruffalo”/„Rodzinne czytanki nad morzem”

7 sierpnia o godz. 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem”. Bestsellerową historię duetu Julia Donaldson i Alex Scheffler w tłumaczeniu Michała Rusinka (wydawnictwo EneDueRabe) przeczytają prezes firmy OPEC: Janusz Różalski wraz z córką Małgorzatą (improwizatorką).
Czytanie połączone z warsztatami, w tym roku realizujemy pod hasłem: „Smoki, jednorożce, wielkoludy i inne fantastyczne stwory…”. Spotkaniom towarzyszy PLEBISCYT NA KULTOWĄ KSIĄŻKĘ MOJEGO DZIECIŃSTWA.
Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.
Kilka słów o książce:
„Gruffalo” – książka, która stała się światowym bestsellerem, została wydana w 45 krajach, a nakład przekroczył 5 milionów egzemplarzy. Książka zdobyła niezliczoną ilość nagród, doczekała się ekranizacji, adaptacji teatralnych oraz wielu form wydawniczych. Opowieść o Gruffalo była wystawiona na Broadwayu, a nakręcony na podstawie tej niesamowitej historii film zdobył nominację do Oskara i nagrody BAFTA.

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.