MIKOŁAJKI W TEATRZE MIEJSKIM W GDYNI

Spędź Mikołajki w Teatrze Miejskim w Gdyni ze Śnieżką i jej krasnoludkami!
Przyjdź na warsztaty obejrzyj spektakl i weź udział w mini-sesji zdjęciowej.

5 grudnia, godz. 16:00 premiera spektaklu muzycznego wg Braci Grimm „Śnieżka i krasnoludki”, adaptacja i reżyseria: Krzysztof Babicki

6 grudnia, godz. 14:30 Wytwórnia Krasnoludków / Warsztaty rodzinne /
6 grudniaMała Scena Teatru Miejskiego zamieni się w prawdziwy warsztat pracy twórczej. Dziecięcy artyści wyposażeni w papier, nożyczki, wycinanki, szyszki i inne niezbędne materiały plastyczne, wraz z rodzicami wyczarują krasnoludki, które będzie można zabrać do domu i powiesić na choince.

Wstęp na zajęcia jest wolny od 3 roku życia.
Zapisy do 29 listopada: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

godz. 16:00 pokaz spektaklu „Śnieżka i krasnoludki”
godz. 17:15 wspólne zdjęcie dzieci z aktorami
Tuż po spektaklu, zapraszamy naszych małych widzów do udziału w mini sesji zdjęciowej, podczas której wykonamy pamiątkowe zdjęcie dzieci z postaciami z bajki.

Warsztaty rodzinne i mini-sesja zdjęciowa są wliczone w cenę biletu na spektakl
Bilety do nabycia w kasie oraz on line: www.teatrgombrowicza.art.pl – zakładka „kup bilet”

Najnowsze aktualności

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.

 

Kosmiczna „Lizystrata” w Miejskim. Jutro premiera

Na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni już wkrótce zrobi się nieziemsko. Starożytne dzieło Arystofanesa zostanie osadzone w różnych światach i czasach. Bohaterowie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną. A wszystko w spektaklu „Lizystrata, czyli strajk kobiet”, który dotknie uniwersalnych niepokojów ludzkości. Premiera już 17 lutego – pisze Magdalena Czernek na stronie www.gdynia.pl