MIKOŁAJKI W TEATRZE MIEJSKIM W GDYNI

Spędź Mikołajki w Teatrze Miejskim w Gdyni ze Śnieżką i jej krasnoludkami!
Przyjdź na warsztaty obejrzyj spektakl i weź udział w mini-sesji zdjęciowej.

5 grudnia, godz. 16:00 premiera spektaklu muzycznego wg Braci Grimm „Śnieżka i krasnoludki”, adaptacja i reżyseria: Krzysztof Babicki

6 grudnia, godz. 14:30 Wytwórnia Krasnoludków / Warsztaty rodzinne /
6 grudniaMała Scena Teatru Miejskiego zamieni się w prawdziwy warsztat pracy twórczej. Dziecięcy artyści wyposażeni w papier, nożyczki, wycinanki, szyszki i inne niezbędne materiały plastyczne, wraz z rodzicami wyczarują krasnoludki, które będzie można zabrać do domu i powiesić na choince.

Wstęp na zajęcia jest wolny od 3 roku życia.
Zapisy do 29 listopada: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

godz. 16:00 pokaz spektaklu „Śnieżka i krasnoludki”
godz. 17:15 wspólne zdjęcie dzieci z aktorami
Tuż po spektaklu, zapraszamy naszych małych widzów do udziału w mini sesji zdjęciowej, podczas której wykonamy pamiątkowe zdjęcie dzieci z postaciami z bajki.

Warsztaty rodzinne i mini-sesja zdjęciowa są wliczone w cenę biletu na spektakl
Bilety do nabycia w kasie oraz on line: www.teatrgombrowicza.art.pl – zakładka „kup bilet”

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.