Po premierach rodzinnych „Śnieżki i krasnoludków”

12 i 13 grudnia o godzinie 16:00 w naszym Teatrze odbyły się premiery rodzinne „Śnieżki i krasnoludków” w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Dziecięca publiczność i tym razem nie zawiodła.
Mali widzowie z dużym zaangażowaniem i napięciem śledzili historię opowiadaną ze sceny. Dzielnie kibicowali Śnieżce (Marta Kadłub) i krasnoludkom, chcieli powstrzymać okrutną Macochę (Beata Buczek- Żarnecka) przed otruciem dziewczyny i zachwycali się Księciem (Szymon Sędrowski) zjeżdżającym brawurowo na linie. Wielką sympatię wzbudziły też leśne zwierzęta a salwy śmiechu wywołała Czarownica (Elżbieta Mrozińska), która przy pomocy GPS-u próbowała odnaleźć chatkę Krasnoludków. Po spektaklach dzieci rozmawiały z aktorami o wcielaniu się w role, charakteryzacji i teatralnej magii. Udało się nam również ustalić, że krasnoludki istnieją a Mikołaj jest tuż tuż:).

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.