Rodzinne czytanki nad morzem

Kochane dzieci i drodzy rodzice! Już w najbliższą niedzielę: 10 lipca o godzinie 12:00 Monika i Krzysztof Babiccy z córką Julią przeczytają dzieciom fragmenty książki Doroty Terakowskiej pt. „Dzień i noc Czarownicy” a Anna Zalewska-Uberman poprowadzi warsztat dla dzieci od szóstego roku życia i rodziców, podczas którego, będziemy ćwiczyć magiczne moce, jak na dzielnych czarowników i dzielne czarownice przystało.

To już drugie spotkanie dla rodzin, które organizujemy w ramach wakacyjnego cyklu:”Rodzinne czytanki nad morzem”, który w tym roku realizujemy pod hasłem: „Dzielne niedziele na scenie”.

Opowieści o strachu i odwadze będziecie mogli posłuchać w każdą niedzielę, aż do 7 sierpnia włącznie, zawsze o godzinie 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni. Czytają nieustraszeni aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni wraz z rodzinami.

Wstęp wolny

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.