Spacery teatralne w sezonie artystycznym 2023/2024

Kochani, po przerwie wracamy do Was z ofertą edukacyjną!Na pierwszy ogień startujemy ze spacerami teatralnymi!W trakcie spaceru teatralnego prezentujemy wszystkie najważniejsze pomieszczenia, zakamarki i kulisy sceny przy ul. Bema 26, opowiadamy historię teatru, pokazujemy rekwizyty i kostiumy.Koszt spaceru to 10 zł/osobę.Obowiązują wcześniejsze rezerwacje u edukatorki teatru Alicją Nawrot (edukacja@teatrgombrowicza.art.pl).

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.