Kontakt & Zespół

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza

ul. Bema 26
81-381 Gdynia

Adres korespondencyjny

  • Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
  • ul. Bema 26, 81-381 Gdynia

Sekretariat

Dział edukacji

Kasa biletowa

Kasa w siedzibie Teatru Miejskiego przy ul. Bema 26: czynna od 18.06 wyłącznie we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 14.00-18.00; tel: 58 660-59-46.

Kasa na Scenie Letniej w Orłowie: czynna od 19.06 od środy do niedzieli w godzinach: 15.00-20.00, w poniedziałki i wtorki nieczynna; tel: 507-714-599.

Kasa na Darze Pomorza: czynna na godzinę przed spektaklem

Kup bilet online w zakładce repertuar.

 

 

Biuro promocji

Księgowość

Wypożyczalnia kostiumów

  • tel. 58 660 59 33

Dane do przelewu

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni

PKO BP SA 09 1440 1084 0000 0000 0626 5375

Dyrekcja

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

  • Krzysztof Babicki

Zastępczyni dyrektora

  • Iwona Walkusz

Zespół artystyczny

Dramaturg

  • Paweł Huelle

Aktorzy

Zespół administracyjny

Główna Księgowa

  • Krystyna Mękwińska

Koordynatorka Pracy Artystycznej, Sekretarka

  • Marta Pałubicka

Specjalistka ds. Promocji i Obsługi Widzów

  • Karolina Procelli

Producentka Spektakli

  • Ewa Szulist

Sekretarz Literacka

  • Sabina Czupryńska

Specjalistka ds. Promocji i Obsługi Widzów

  • Aleksandra Zdunek

Edukatorka Teatralna

  • Alicja Nawrot

Specjalistka ds. Kontaktu z mediami

  • Marzena Szymik - Mackiewicz

Kasjerka Biletowa

  • Edyta Łapińska

Kasjerka Biletowa

  • Renata Smolińska

Główna specjalistka ds. Płac

  • Danuta Bartek

Specjalistka ds. Płac

  • Natalia Talewska

Specjalistka ds. Kadr

  • Magdalena Czaplicka

Kierowniczka Działu Administracji

  • Ilona Czech

Kierowca

  • Tomasz Smyk

Konserwator

  • Rafał Jarząbek

Zespół techniczny

Kierownik Techniczny

  • Marek Perkowski

Realizator Światła

  • Andrzej Formella

Realizator Światła

  • Krzysztof Werner

Realizator Dźwięku

  • Piotr Muszyński

Realizator Dźwięku

  • Krzysztof Plaskaty

Krawcowa

  • Ewa Badziong

Krawcowa

  • Bożena Ryczkowska

Krawcowa

  • Magdalena Sworowska

Charakteryzatorka

  • Weronika Bobowska

Charakteryzatorka

  • Laura Ghazaryan

Zabezpieczenie ppoż.

  • Kazimierz Skibowski

Obsługa sceny

Kierownik Obsługi Sceny

  • Arkadiusz Brandys

Obsługa Sceny

  • Patryk Koterwa

Obsługa Sceny

  • Maciej Klimowicz

Garderobiana

  • Marzena Bochnak

Garderobiana

  • Violetta Jarzycka

Rekwizytor

  • Krzysztof Dąbek

Inspicjent

  • Tomasz Czajka

Suflerka

  • Ewa Gawron

Warsztaty

Kierownik Warsztatów

  • Piotr Groch

Ślusarz

  • Wojciech Koger

Stolarz

  • Grzegorz Pluto-Prądzyński

Modelatorka Sceniczna

  • Monika Müller