Bogdan Smagacki z rodziną czytają dzieciom

23 lipca o godzinie 12:00, w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni Orłowie odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki nad morzem” pod hasłem: „Animals Wow. Poznaj z nami świat zwierząt”. Tym razem, za pośrednictwem Bogdana Smagackiego, Agaty Wianeckiej i ich córki Joanny, spotkamy się z kultowym słoniem Elmerem, tytułowym bohaterem książki Davida Mac Kee: „Elmer. Słoń w kratkę”.

Zapraszamy do wysłuchania niezwykłej historii kratkowo-kolorowego słonia, który mimo tego, ze wyróżnia się ze stada ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Po czytance odbędą się rodzinne warsztaty prowadzone przez: Annę Zalewską-Uberman, Martę Fass i Martę Pałubicką, w których, jak się zapewne domyślacie, główną rolę będą grały kolory i afrykańska dżungla.

Dodatkowo, na wszystkich małych uczestników czytanek czekają niespodzianki ufundowane przez Fabrykę Czekolady „Bałtyk”, Opec, Port Gdynia, Trefl S. A i Ziaja.

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie !

Teatr Miejski realizuje akcję w ramach projektu edukacyjnego Palec Gombrowicza czyli „Dotknięci Teatrem”.

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Brakuje nam Pawła Huellego

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pawła Huellego naszego Dramaturga, wyjątkowego, wspaniałego Pisarza, który tworzył dla naszego teatru niezwykłe sztuki.

 

Mikołajki z Królewną Lukrecją

Mikołajki z Królewną Lukrecją

Zapraszamy do Teatru Miejskiego na warsztaty i zabawy teatralne, podczas których razem z Królewną Lukrecją przygotujemy się na nadchodzące Mikołajki!