JAZZOWA GRATKA W ORŁOWIE

JAZZ NA PLAŻY 10.07.2017 g. 20.00 Krystyna Durys „Tribute To Ladies Of Jazz”
oraz gość specjalny – Przemek Dyakowski /duża scena/

Skład: z Krystyną Durys zagrają: Paweł Hulisz – trąbka, flugehorn, Marcin Janek – saksofony, klarnet, Adam Wiśniewski – puzon, Marek Jurski – pianino, Piotr Kułakowski – kontrabas, Adam Zagrodzki – perkusja, oraz gość specjalny: PRZEMEK DYAKOWSKI – saksofon.

Krystyna Durys – laureatka 2. miejsca w kategorii „Nowa Nadzieja” w ankiecie „Jazz Top 2016”, zdobywczyni legendarnej „Złotej Tarki” na 44. „Old Jazz Meeting” w Iławie, uczestniczka jednego z największych festiwali jazzowym na świecie „Java Jazz Festival 2017” (Indonezja) zaprasza na swój koncert „Tribute To Ladies Of Jazz” oparty na jej debiutanckiej płycie. Usłyszymy najciekawsze, najpiękniejsze utwory z repertuaru: Billie Holiday, Elli Fitzgerald, Niny Simone, Erthy Kitt, Shirley Horn, Natalie Cole, Sary Vaughan i Anity O’Day.
Bilety: 30, 20 zł

Najnowsze aktualności

 

Brakuje nam Pawła Huellego

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pawła Huellego naszego Dramaturga, wyjątkowego, wspaniałego Pisarza, który tworzył dla naszego teatru niezwykłe sztuki.

 

Mikołajki z Królewną Lukrecją

Mikołajki z Królewną Lukrecją

Zapraszamy do Teatru Miejskiego na warsztaty i zabawy teatralne, podczas których razem z Królewną Lukrecją przygotujemy się na nadchodzące Mikołajki!