Ogłaszamy nabór do młodzieżowej grupy teatralnej prowadzonej przez Grzegorza Wolfa

Wraz z nadejściem nowego sezonu artystycznego i roku szkolnego, możecie rozpocząć swoją sceniczną przygodę w naszym teatrze! Rusza VII edycja SCENO-SFERY: cyklicznych warsztatów teatralnych dla młodzieży prowadzonych przez Grzegorza Wolfa, zakończonych pokazem spektaklu na Dużej Scenie Teatru Miejskiego.
Warsztaty odbywają się w ramach programu edukacyjnego Palec Gombrowicza czyli „Dotknięci Teatrem”.
Wiek uczestników: 15-19 lat.
Termin i miejsce warsztatów: PAŹDZIERNIK 2019 – czerwiec 2020, w każdy poniedziałek miesiąca, g. 15:00-17:30 (z wyłączeniem dni świątecznych, ferii etc.). Pierwsze zajęcia: 14 PAŻDZIERNIKA 2019, g. 15:00.
Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują zgłoszenia, na podstawie karty zgłoszeń (do pobrania na stronie Teatru). Uczestnicy warsztatów zostaną powiadomieni drogą e-mailową o zakwalifikowaniu do grupy. O wyborze uczestników decyduje Teatr Miejski w Gdyni. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 października 2019 włącznie.
Prowadzący:
Grzegorz Wolf – aktor naszego Teatru, wykładowca Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, posiadający wieloletnie doświadczenie i sukcesy w pracy z młodzieżą.
Koordynator projektu: Anna Zalewska-Uberman (pedagog teatru w Teatrze Miejskim, edukacja@teatrgombrowicza.art.pl.

Formularz zgłoszeniowy

Najnowsze aktualności

 

28. Scena Letnia w Orłowie

W Teatrze trwają przygotowania do otwarcia 28. Sceny Letniej w Orłowie. Tegoroczna wakacyjna edycja SL trwać będzie od 22 czerwca do 11 sierpnia 2024. Otworzy ją premiera spektaklu „Przybora. Kabaret metapsychiczny” w adaptacji i reżyserii i Jacka Bały.

 

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizowanym w Gdyni półmaratonem 18 maja (sobota) w godzinach wieczornych nastąpią utrudnienia w ruchu.