Olga Barbara Długońska i Rafał Kowal czytają dzieciom online

Zapraszamy na trzecią odsłonę „Rodzinnych czytanek” i warsztaty.

19 lipca, od godz. 16:00-17:00, na platformie zoom, odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu „Rodzinne czytanki. Domowe rekwizytorium”, których bohaterami są przedmioty domowe. Książkę Wandy Chotomskiej pt. „Miotła i ptak” przeczytają aktorzy naszego Teatru: Olga Barbara Długońska i Rafał Kowal z synem Igorem. Następnie, podczas rodzinnego warsztatu przyjrzymy się rekwizytom domowym, które pomagają nam utrzymać czystość w mieszkaniach, ale przy odrobinie wyobraźni potrafią zmienić swoje przeznaczenie. Sprawdzimy czy odkurzacz uda się zamienić w rakietę kosmiczną i nauczymy się latać na miotle niczym bajkowe czarownice.

Co przygotować ?
– miotły, odkurzacze, trzepaczki do dywanu, mopy etc.
– czyste kartki papieru i coś do pisania,
– wygodne miejsce przy stole dla całej rodziny i fragment wolnej przestrzeni, która umożliwi Wam wykonanie prostych ćwiczeń ruchowych

Dla kogo ?
Na spotkania zapraszamy dzieci (od 5 roku życia) wraz z opiekunami.

Gdzie?
Zajęcia organizujemy na platformie ZOOM. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, w sobotę przed warsztatem uczestnicy otrzymają link do spotkania.

Jak się zgłosić?
Zapisy na spotkanie, który odbędzie się 19 lipca, prowadzimy od poniedziałku 13 lipca do piątku 17 lipca do godziny 11:00.
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Należy podać:
– datę warsztatu
– imię i nazwisko opiekuna
– liczbę uczestniczących osób
– wiek dzieci
– adres e- mailowy i numer telefonu

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.