PODZIEL SIĘ ANEGDOTĄ I WYGRAJ NAGRODY

Z teatrem i życiem aktorów wiąże się wiele anegdot. Pisał o nich m.in. Igor Śmiałowski: „Aleksander Michałowski, emerytowany profesor Szkoły Teatralnej, spotkał kiedyś swojego byłego wychowanka. – Co tak obrosłeś, nie golisz się? – zapytał młodego aktora. Były to lata, kiedy brody nie były jeszcze modne. – Gram brodacza w filmie – odparł. – A więc módl się, mój chłopcze, módl – z powagą powiedział profesor. – Dlaczego? – nieśmiało zapytał młodzieniec.- Żeby ci nie kazali grać ślepca”.
Jeśli któryś z oglądanych przez ciebie spektakli Teatru Miejskiego, wystawianych na Scenie Letniej w Orłowie, wywołuje u ciebie wspomnienia, które możesz przedstawić w formie teatralnej anegdoty to napisz i przyślij do nas. Z przyjemnością przeczytamy i nagrodzimy 3 najlepsze historie.
Zdobywca I miejsca otrzyma teatralną torbę z przypinkami, zaproszenie na spektakl „Piosenka jest dobra na wszystko” oraz album „XX lat Sceny Letniej na plaży w Orłowie. Spektakle z morzem w tle”
Laureat II miejsca otrzyma torbę z przypinkami oraz zaproszenie na spektakl „Piosenka jest dobra na wszystko”
Nagrodą za zajęcie III miejsca będzie zaproszenie na spektakl „Piosenka jest dobra na wszystko”.
Czekamy na wasze historie do dnia 21.07.2015 g. 12.00. Piszcie na adres promocja@teatrgombrowicza.art.pl

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.